Audyty posadzek

> Audyty posadzek

1. Dlaczego warto?

Posadzki to najbardziej narażone na eksploatację powierzchnie w każdym obiekcie budowalnym. Hala magazynowa, produkcyjna czy powierzchnia handlowa – tam właśnie najintensywniej użytkujecie posadzki. Dlatego trzeba dbać o ich dobry stan techniczny. Ich należyte utrzymanie i użytkowanie gwarantują bezpieczną i sprawną pracę, bez przestojów, zbędnych kosztów i problemów.

Twoja posadzka staje się Twoją wizytówką – Twoim pracownikom lepiej i przyjemniej się pracuje, Twoi klienci widzą w Tobie profesjonalistę i wiarygodnego partnera biznesowego. A przy tym koszty użytkowania utrzymujesz na najniższym możliwym poziomie.

Brzmi interesująco? Wszystko zaczyna się od audytu!

2. Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ nie musimy brać udziału w pracach wykonawczych jesteśmy obiektywni. Przedstawimy rozwiązania technologiczne optymalne dla klienta, a nie dla wykonawcy. Większość wykonawców proponuje technologie, w których czują się najlepiej lub przynoszą mu najwięcej korzyści finansowych. Nie zawsze jest to optymalne rozwiązanie istniejącego problemu

3. Co możemy zrobić dla Ciebie?

Wykonujemy audyty posadzek  – badamy posadzki, diagnozujemy ich stan techniczny, dobieramy rozwiązania dla ich bezpiecznego i niskonakładowego użytkowania, utrzymania i napraw. Jeżeli jest taka potrzeba pomożemy przywrócić ich blask. Na koniec monitorujemy ich stan, abyś mógł prowadzić swój biznes i nie martwić się o swoje posadzki.

 

 


Klienci o audytach:

Jestem pod dużym wrażeniem fachowości i dużej wiedzy praktycznej. Wskazówki i sugestie techniczne wielokrotnie wykorzystaliśmy w naszej pracy na posadzkach. Jakość wykonywanych audytów oceniam wysoko. Również nasi klienci widzą w nich dużą wartość dla siebie. Konrad Rojda, Incor


 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy

×

Dzień dobry!

Zachęcamy do kontaktu WhatsApp-em!

× Napisz do nas na WhatsApp!