Konsultacje techniczne

> Konsultacje techniczne

Posadzki przemysłowe mogą sprawić sporo problemów. Dlatego tak ważne jest ich właściwy dobór, zaprojektowanie, wykonanie i eksploatacja. Dla tych, którzy podchodzą do tematu posadzek poważnie mogą być dumą, prawdziwą wizytówką. Dla tych, którzy ten temat lekceważą posadzki przemysłowe mogą być prawdziwym utrapieniem i studnią bez dna.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w następujących obszarach:

1. Dobór rozwiązania posadzkowego do nowo budowanego obiektu

Rozwijasz firmę, postanawiasz zbudować funkcjonalny i solidny obiekt, który podniesie wartość twojej firmy. Chcesz, aby każdy proces, który w nim realizujesz przebiegał gładko, bez przeszkód. Dlatego będziesz potrzebować solidnej i dobrze dobranej posadzki. Posadzki, którą będzie łatwo utrzymać w należytym stanie.

2. Dobór rozwiązania posadzkowego dla modernizowanych projektów

Obiekt w którym prowadzisz biznes działa od kilku lub kilkunastu dobrych lat. Albo zamierzasz zakupić istniejącą halę magazynową czy produkcyjną. Istniejące posadzki napraw. Albo istniejące posadzki trzeba zaadoptować do nowego procesu, przystosować pod linię technologiczną czy obciążenia. Wybór odpowiedniej posadzki i technologii wykonania ma tu kluczowe znaczenie.

3. Analiza dokumentacji projektowej pod kątem posadzek

Ktoś zaprojektował Ci posadzki. Nie masz jednak przekonania, czy jest to rozwiązanie optymalne dla twoich potrzeb. Zarówno pod katem ekonomicznym, czy właściwości użytkowych. Pomożemy sprawdzić zaproponowane rozwiązania. W razie potrzeby zasugerujemy lepszy rodzaj posadzki albo pokażemy alternatywy.

4. Analiza umów wynajmu obiektów magazynowych, handlowych i produkcyjnych pod kątem posadzek

Masz zamiar wynająć obiekt – halę magazynową, obiekt handlowy czy pomieszczenia produkcyjne. Nie znasz się na posadzkach, a zapisy w umowie najmu wydają się dość niejasne. Pomożemy przeanalizować tę część umowy. Sprawdzimy stan posadzek w obiekcie, który chcesz wynająć. Dołożymy starań, aby po zakończonym okresie najmu nikt Cię nie naciągnął na posadzkach.

 


 

 

Klienci o naszych konsultacjach:

Jako Generalny Wykonawca inwestycji przemysłowych zawsze mogę polegać na fachowości Michała Zaremby. Michał rozwiązuje problematyczne tematy posadzkowe, jego doświadczenie jest niecenione. Warto z niego skorzystać na etapie doboru posadzek do obiektów i później na etapie realizacji. Grzegorz Bochenek, Arteus

 

Kiedy na jednej z inwestycji powstał duży problem z posadzką firma przedstawiła kompleksowe rozwiązania i skoordynowała 3 firmy wykonawcze do prac naprawczych.
Dzięki temu udało się naprawić posadzkę i Inwestor mógł uruchomić obiekt. Polecam! 
Jarosław Krasicki, Faktor Krasicki Sp. z o.o. Sp. k.

 


 

 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy

 

×

Dzień dobry!

Zachęcamy do kontaktu WhatsApp-em!

× Napisz do nas na WhatsApp!