Szkolenia z posadzek przemysłowych

> Szkolenia z posadzek przemysłowych

Nasze szkolenia to wiedza i doświadczenie profesjonalnych wykonawców posadzek przemysłowych – od blisko 35 lat żyjemy z wykonawstwa, dlatego dzielimy się tylko sprawdzonymi rozwiązaniami.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich uczestników inwestycji, gdzie istotną rolę będą odgrywały posadzki.

Dla kogo są nasze szkolenia z posadzek?

1. Dla Wykonawców posadzek

2. Dla Projektantów

3. Dla Inwestorów i GW

1. Dla Wykonawców posadzek przemysłowych

Porządnie wykonane posadzki przemysłowe to bezproblemowy odbiór i brak reklamacji To Inwestorzy, którzy są zadowoleni i polecają firmę innym Inwestorom. To mniejsze koszty i większy zysk. Wykonywanie posadzek przemysłowych to nie tylko samo wykonanie. To również odpowiednie przygotowanie, realizacja określonej technologii czy dopilnowanie odpowiednich warunków na budowie.

Przypomnijcie sobie:

 • Ile razy zdarzyły Wam się reklamacje waszych prac?
 • Ile razy musieliście wracać do posadzki, którą uważaliście za wykonaną?
 • Ile razy musieliście poprawiać, naprawiać i wykonywać inne zabiegi, żeby tylko posadzka została odebrana?
 • Jak często zdarzało Wam się przeciąganie odbioru i w efekcie zwłoka z zapłatą?
 • Ile razy pojawił się pretekst, aby Generalny Wykonawca czy Inwestor „coś” urwał z waszego wynagrodzenia?

Jeżeli więcej niż raz, to już warto skorzystać ze szkolenia, jego koszt zwróci Wam się wielokrotnie!

Podczas szkolenia nauczycie się:

 • Jak przygotować dokumenty (oferta, zlecenie, umowa, protokół odbioru, karty materiałowe, warunki gwarancji), które zabezpieczają wasze interesy w relacji z Inwestorem i/lub Generalnym Wykonawcą.
 • Jak logistycznie przygotować się do wykonania prac: warunki na budowie, sprzęt, kadra, materiały do wykonania posadzki.
 • W jaki sposób praktycznie wykonywać posadzki betonowe i żywiczne, naprawy posadzek w technologii polerowanego betonu i niektórych systemach żywicznych.
 • Jak przeprowadzić odbiór prac posadzkarskich i otrzymać swoje wynagrodzenie.

Jeśli zdarza Ci się popełnić błędy, które słono Cię kosztują, to nie zwlekaj! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń i umów termin szkolenia dla Ciebie. Jedyne szkolenia w Polsce z wykonywania posadzek prowadzone przez firmę wykonawczą! Warto zaufać doświadczeniu!


 

Klienci o naszych szkoleniach:

Na szkoleniu z wykonywania posadzek dostaliśmy solidną dawkę wiedzy praktycznej. Poruszaliśmy tematy, których nie można dowiedzieć się z Internetu, a które praktycznie pomogły nam w lepszym wykonywaniu posadzek. Możemy też liczyć na wsparcie techniczne. Polecam innym firmom wykonawczym! Jakub Juraszek, Jur-Bud

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia szkolenia praktycznego z technologii polerowanego betonu. Dzięki zdobytej wiedzy i dostarczanym narzędziom i chemii uzyskujemy lepsze rezultaty, zarówno dla klientów, jak i dla naszej firmy. Polecam! Leszek Mrozkowiak, Oznakowanie-poziome.pl

 


 

2. Dla Projektantów

Lepiej dobrane i zaprojektowane posadzki przemysłowe to lepsze referencje, zadowoleni inwestorzy i możliwość zdobywanie ciekawszych i bardziej opłacalnych projektów.

Niestety, brakuje dobrze zaprojektowanych posadzek w obiektach przemysłowych. Dokumentacja projektowa w tym obszarze jest bardzo uboga (brak wielu istotnych szczegółów), albo po prostu zawiera masę błędów projektowych. To przekłada się często na podwyższone koszty wykonania posadzek i/lub problemy inwestora na etapie eksploatacji. Tego wszystkiego można uniknąć!

Podczas szkolenia nauczycie się:

 • Jakiego rodzaju posadzki w obiektach przemysłowych można stosować: typy, rodzaje w zależności od obiektu i jego przeznaczenia.
 • Jak zaprojektować warstwy podłogowe i ostateczną warstwy posadzki z uwzględnieniem wymagań użytkowych i przepisów.
 • Jakie są najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu i jak ich uniknąć.
 • Jakie kryteria odbioru posadzek przemysłowych betonowy, żywicznych podkładów cementowych stosować?
 • Jak wygląda proces technologiczny wykonywania posadzek i na co projektant musi zwrócić uwagę.
 • Jakie są zalecenia eksploatacji i utrzymania posadzek w jak najlepszym stanie.
 • Jakie są dostępne technologie naprawcze posadzek.

Po szkoleniu wasz zespół będzie potrafił dobrać typ posadzki, przewidzieć niezbędne warstwy, pełnić funkcję inwestora zastępczego.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń i umów termin szkolenia dla swojej pracowni projektowej już dziś. Wiedza praktyczna z placów budowy, studia przypadków ze zdjęciami,  i przykłady z życia wzięte. Tego nie uczą na Politechnice. A wszystko podane w ciekawej formie przez praktyków posadzek przemysłowych.

3. Dla Inwestorów i GW

Wybór odpowiedniej technologii to gigantyczne oszczędności w trakcie realizacji inwestycji, a także w trakcie eksploatacji obiektu. Dla wielu inwestorów budowa nowego obiektu to sprawa jednorazowa. Nie mają w tym doświadczenie, a jednocześnie chcą przeprowadzić ten proces dobrze. Bo obiekt, który budują, będzie im służył latami.

Z kolei dla Generalnych Wykonawców proces budowalny nie jest żadną nowością, ale GW chcą mieć pewność, że z dobranymi posadzkami nie będą mieli żadnych problemów1), zarówno na etapie wykonania przez podwykonawcę, jak i eksploatacji przez Inwestora.

W obu przypadka wybór odpowiedniej posadzki przynosi wiele korzyści.

Podczas szkolenia nauczycie się:

 • Jak dobrać odpowiednie rozwiązanie posadzkowe dostosowane do typu i przeznaczenia obiektu.
 • Jaką ścieżkę dla realizacji robót posadzkarskich wybrać.
 • Jak przeanalizować oferty wykonania posadzki przemysłowej, porównać je z innymi ofertami i wybrać tę optymalną.
 • Jak przygotować placu budowy i zapewnić odpowiednie warunków do wykonania posadzki przemysłowej.
 • Jak odbierać roboty posadzkarskie.
 • Jak prawidłowo użytkować posadzki przemysłowe i stosować program konserwacji.

Po szkoleniu będziecie przygotowani do realizacji zadania wykonania posadzki przemysłowej w Waszym obiekcie. Unikniecie wielu problemów i zaoszczędzicie duże pieniądze na wyborze optymalnej oferty i obniżeniu kosztów eksploatacji waszych posadzek w nadchodzących latach.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy

×

Dzień dobry!

Zachęcamy do kontaktu WhatsApp-em!

× Napisz do nas na WhatsApp!